Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Warn System

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Man4o_666

Warn System - Page 2 5t9pwLt
Man4o_666

Мнения Мнения : 26
Регистрация Регистрация : 06.05.2009
Точки : 26

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 22:25

мн. си прав .:MUFC:. не бих се изразил по добре
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuM@N

Warn System - Page 2 Rz2dtHe
GReeN_HuM@N

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 447
Регистрация Регистрация : 08.04.2009
Точки : 2264

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 22:27

За теб разбрахме че нямаш собствено мнение и си съгласен с всички ако може да измислиш нещо сам ще е добре.
Върнете се в началото Go down
Man4o_666

Warn System - Page 2 5t9pwLt
Man4o_666

Мнения Мнения : 26
Регистрация Регистрация : 06.05.2009
Точки : 26

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 22:36

ми сагласен сьм щото са прави нората за теб и не ми е ясно защо спориш с всеки неразбирашли че дразниш всички в форума и аз като .:MUFC:. неразбирам защо не са те BAN до сега
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuM@N

Warn System - Page 2 Rz2dtHe
GReeN_HuM@N

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 447
Регистрация Регистрация : 08.04.2009
Точки : 2264

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 22:38

Ми то и аз не разбирам може би админите влезат един път в месеца :smqh:
Върнете се в началото Go down
igry

Warn System - Page 2 VKWC7Uk
avatar

Мнения Мнения : 158
Регистрация Регистрация : 13.05.2009
Точки : 158

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 23:00

GReeN_HuM@N написа:
Не е важна възръстта а как мислиш аз не ви виждам но по мненията съда за възрастта. Това че не ме разбрахте и измислихте някво тъпо оправдание че няма 10-11 годишни го доказва. Всеки би се усетил че не говоря буквално. Кво ли обеснявам на 10-11 годишни.
Не гледай към мен аз съм деведесет и втори набор :smqh:


GReeN_HuM@N написа:
Ми те админите знаят с иванкайба си чатим на него му е доста забавно незнам кво ще правите но има залагания кога ще ме банат може да залагате :smqh:
Амим така като гледам, си специален мембър(червеният ник го показва)... Аз казвам най-късно ще те баннат през никога >.>" А пък най-рано може би 1-2 месеца :happy:
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuM@N

Warn System - Page 2 Rz2dtHe
GReeN_HuM@N

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 447
Регистрация Регистрация : 08.04.2009
Точки : 2264

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 23:08

На всеки може да му се сложи червен надпис важно е какво правиш в действителност.
Върнете се в началото Go down
Aster

Warn System - Page 2 5t9pwLt
Aster

Мнения Мнения : 26
Регистрация Регистрация : 06.07.2009
Точки : 26

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 23:29

ауе КРЕТ*Н ти освен да се заяждаш и да се правиш на велик и всезнаещ нещо друго можеш ли
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuM@N

Warn System - Page 2 Rz2dtHe
GReeN_HuM@N

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 447
Регистрация Регистрация : 08.04.2009
Точки : 2264

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyПет 10 Юли 2009, 23:51

Много грубо от твоя страна незнам както съм ти направил да ме убиждаш така ако не ти харесва какво пиша нечетеш толкова е просто не може да харесваш всички.
Върнете се в началото Go down
Aster

Warn System - Page 2 5t9pwLt
Aster

Мнения Мнения : 26
Регистрация Регистрация : 06.07.2009
Точки : 26

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyСъб 11 Юли 2009, 07:28

еми ти започваш всичко уе човек ако някой си изкаже мненето и ти веднага глупости или не е такаа нища не разбирате разбераш ли ме това ти е грешката
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing

Warn System - Page 2 5t9pwLt
IvanHelsing

Мнения Мнения : 16
Регистрация Регистрация : 24.06.2009
Точки : 16

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyСъб 11 Юли 2009, 09:43

Само на мен ли ми се струва, че максимум десетина човека се дразнят от Green, малко повече му се кефят а другите не знаят какво е това животно? Какво сте се вдигнали всички? Като толкова се дразнете не му четете постовете и не се занимавайте с него, не е добре за здравето намигване
Върнете се в началото Go down
GReeN_HuM@N

Warn System - Page 2 Rz2dtHe
GReeN_HuM@N

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 447
Регистрация Регистрация : 08.04.2009
Точки : 2264

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyСъб 11 Юли 2009, 12:45

Aster написа:
еми ти започваш всичко уе човек ако някой си изкаже мненето и ти веднага глупости или не е такаа нища не разбирате разбераш ли ме това ти е грешката

Ми направи си извода пишете глупости и заблуждавате останалите за тва го правя.
Върнете се в началото Go down
Atemues

Warn System - Page 2 EpijyLc
Atemues

Мнения Мнения : 334
Регистрация Регистрация : 11.02.2009
Точки : 335

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyСъб 11 Юли 2009, 13:50

It's because of the pleasure of making someone losing ground under his feet, and going completely mad. Yeah, that should be.
Върнете се в началото Go down
FenixFX

Warn System - Page 2 7qGy1qb
FenixFX

Спечелени турнири Спечелени турнири : 2
Мнения Мнения : 156
Регистрация Регистрация : 12.02.2009
Точки : 656

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyНед 12 Юли 2009, 23:07

XD
Върнете се в началото Go down
Crow95

Warn System - Page 2 VKWC7Uk
Crow95

Мнения Мнения : 41
Регистрация Регистрация : 16.07.2009
Точки : 41

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyВто 28 Юли 2009, 21:52

На мен идеята много ми допада. Всеки отговаря за Ларна си и никой няма да му слага ако не праи нищо против правилата. Браво за идеята Зане !!! rakoplqskane
Върнете се в началото Go down
te4at

Warn System - Page 2 5t9pwLt
te4at

Мнения Мнения : 16
Регистрация Регистрация : 26.04.2009
Точки : 90

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyСря 05 Авг 2009, 11:37

хм,ами грийн хуман,ако искаш да продължаваш да създаваш конфликти по добре го прави в друг форум,защото на всички,ни дойде до гуша!Щом толкова ти се ще да се закачаш с деца по добре иди на улицата и го прави там!!!И какво като си ВИП,на вятъра си си дал прите,защото както си си червеничък,скоро ще станеш пак синичък,скъпи,и с едно "БАН" отпред!И освен това тук може да има само деца,но дори те имат по зряло мислене от теб!Никой нормален зрял човек няма да тръгне да се закача с дечица,освен ако и той не е такова!Следователно се съмнявам и ти да си много на 10-11 годинки!
Върнете се в началото Go down
Dartz

Warn System - Page 2 MDLYaOQ
Dartz

Спечелени турнири Спечелени турнири : 1
Мнения Мнения : 796
Регистрация Регистрация : 31.01.2009
Точки : 713

Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 EmptyНед 13 Фев 2011, 19:41

След кратък съвет между админите днес наобяд, решихме да затегнем ситуацията, защото явно членовете си помислиха, че тук е сбор на спамери. Проверихме Warn моделите на по-известни дуелни онлайн сайтове и решихме да прекратим Warn системата.
От тук натам всеки член, който направи спам ще бъде уведомен с лично съобщение, а неговото СПАМ мнение ще бъде изтрито. При повторен гаф - следва директен БАН!
Върнете се в началото Go down
http://yugioh.forumotions.net
Sponsored content




Warn System - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warn System   Warn System - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Warn System

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Warn System
» EXP System
» Guild System
» Reputation System
» Forbidden Cards System

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Индекс :: Новини-