Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Събиране на хората в София които все още играят.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
kaiba9

Събиране на хората в София които все още играят. 5t9pwLt
kaiba9

Мнения Мнения : 20
Регистрация Регистрация : 01.02.2009
Точки : 20

Събиране на хората в София които все още играят. Empty
ПисанеЗаглавие: Събиране на хората в София които все още играят.   Събиране на хората в София които все още играят. EmptyСъб 05 Сеп 2015, 22:06

Здравейте.Истинското ми име е Васил.Аз съм на 24 години и играя Yu-Gi-Oh! вече над 14 години.За съжаление минаха великите дни когато играта беше толкова популярна че където и да излезнеш,ще видиш как някой играе с приятелите си,карти на вън.Аз и моите приятели които все още играем играта,се събираме от време на време и разцъкваме.Някои от нас дори ходят по турнири в клубове като Паладиум.Само че реално предпочитаме да играеме свободно.Като казвам свободно имам в предвид че не следваме бан листове и даже имаме принтирани проксита на карти които не сме могли да си набавим или карти които още не са излезнали но ги има в анимацията.Ще отбележа че не играем с измислени карти които дори и в анимацията не са показвани.Аз съм от софия и търся хора които също живеят тук и им се играе свободно като нас.Ние вече играем играта за кеф и не сме претенциозни срещу какви тестета играем.Не изискваме всичките карти на опонента да му бъдат оригинални.Важното е само на картата да може да се чете ефектът и атаката и да отговаря на това което прави в анимацията ако сте я пресъздали от там.Скаипът ми е ulquiorraschiffer41.Нека се съберем за да се забавляваме за няколко игри.Ако живеете извън софия,обаче наминавате от време на време,пак може да се уговорим да се съберем на някое място за игра.
Върнете се в началото Go down
 

Събиране на хората в София които все още играят.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» България - Англия 2.07.2011г. (София)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Архив :: Архив :: Yu-Gi-Oh TCG-