Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Грейс обмисля да се връща в бизнеса

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Gracelyn

Грейс обмисля да се връща в бизнеса 5t9pwLt
Gracelyn

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 3
Регистрация Регистрация : 26.03.2015
Точки : 7

Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty
ПисанеЗаглавие: Грейс обмисля да се връща в бизнеса   Грейс обмисля да се връща в бизнеса EmptyЧет 26 Мар 2015, 19:27

Име: Грейслин (надявам се форумът няма политика, която да ме принуждава да се представям с истинското ми име)
Години: 18
Град: Велико Търново
Любимо аниме: Hitsugi no Chaika
Любим филм: How to train your dragon
Откъде разбрахте за форума: От приятели
Защо сте тук: Защото това е единственото активно българско YGO общество, за което знам
Любимо занимание/хоби: Рисуване, ЛАРП, анимета
Любима карта: Black Rose Dragon и ако говорим за арт, може да се каже Droll and Lock bird и още няколко (наистина, трудно ми е да избера само една)

Сега по същество- Допреди 3-4 години прекарвах повечето си свободно време да разигравам карти с приятели. Проблемът е, че дойде един съдбовен ден, в който търновската ни групичка се разпадна по ред причини, а не обичам особено много да играя онлайн, заради което принудително изпаднах в състояние на югио хиатус.
Но времената се менят и сега едно- има няколко човека, с които мога да играя и две- играе ми се. Това неминуемо довежда до нуждата да се потопя в актуалния свят на играта, защото периодът, в който почти не докосвах карти увеличи значително невежеството ми към новата мета, новия тип призоваване (Пендулум или там каквото е) и въобще всичко като цяло. И тъй като все трябваше да започна от някъде, реших да дойда в този форум, където се надявам да успея да се актуализирам спрямо случващото се.
Като за начало, надявайки се някой изобщо да забележи публикацията ми, имам два въпроса- има ли във форумът търговска и трейд секция, в която да мога с пазарене да си набавя нужните за нормалното функциониране на колодата ми неща и правят ли се все още турнири на живо на територията на България?
Върнете се в началото Go down
gogata05

Грейс обмисля да се връща в бизнеса F1bEg8O
gogata05

Спечелени турнири Спечелени турнири : 8
Мнения Мнения : 89
Регистрация Регистрация : 15.06.2014
Точки : 101

Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грейс обмисля да се връща в бизнеса   Грейс обмисля да се връща в бизнеса EmptyЧет 26 Мар 2015, 20:40

dada
Грейс обмисля да се връща в бизнеса 10f7qqg
Върнете се в началото Go down
http://ютуб https://www.youtube.com/channel/UCjXwQyvwb
Ya-Mi

Грейс обмисля да се връща в бизнеса CHURPd5
Ya-Mi

Спечелени турнири Спечелени турнири : 6
Мнения Мнения : 2015
Регистрация Регистрация : 01.02.2009
Точки : 3142

Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грейс обмисля да се връща в бизнеса   Грейс обмисля да се връща в бизнеса EmptyПет 27 Мар 2015, 10:52

http://yugioh.forumotions.net/f7-forum

Ето я TCG секцията. Има раздел и за трейдове.
Върнете се в началото Go down
http://lightofdestruction.bulgarianforum.net/
Gracelyn

Грейс обмисля да се връща в бизнеса 5t9pwLt
Gracelyn

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 3
Регистрация Регистрация : 26.03.2015
Точки : 7

Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грейс обмисля да се връща в бизнеса   Грейс обмисля да се връща в бизнеса EmptyПет 27 Мар 2015, 14:04

Благодаря, защото тази темичка за трейда хем я търсих и пак не я открих :)
Тези дни ще се насоча към тесте (макар че мисля, че отдавна е решено, но все пак ще разгледам и какво ново е излязло) и ще пусна една темичка :)
Трябва и да прегледам какво имам, че макар това, което искам да е евтино, предпочитам да набавя каквото мога с трейд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грейс обмисля да се връща в бизнеса   Грейс обмисля да се връща в бизнеса Empty

Върнете се в началото Go down
 

Грейс обмисля да се връща в бизнеса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Индекс :: Визитна картичка-