Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Относно Yu-Gi-Oh картите.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vorse Raider

Относно Yu-Gi-Oh картите. 5t9pwLt
Vorse Raider

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 3
Регистрация Регистрация : 16.06.2014
Точки : 3

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyПон 16 Юни 2014, 21:50

Здравейте! Нов съм в форума и не знаех къде точно да постна темата. За това се извинявам,ако е в грешен раздел,но ако може да не я триете.
Та искам да ви попитам тези,които са от Град Пловдив. Може ли да ми кажете от къде мога да си закупя карти за игра? Тоест книжарница или някакъв магазин. Защото доста търсих,но си мисля,че вече не ги продават.

Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
Amaterasu

Относно Yu-Gi-Oh картите. Ckvb7vf
Amaterasu

Спечелени турнири Спечелени турнири : 4
Мнения Мнения : 125
Регистрация Регистрация : 19.06.2013
Точки : 141

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyПон 16 Юни 2014, 22:08

Не съм на 100% сигурен , но мисля , че в магазините на Пулсар продават . Магазини на Пулсар има в мол Пловдив и в капана на центъра..
Върнете се в началото Go down
Vorse Raider

Относно Yu-Gi-Oh картите. 5t9pwLt
Vorse Raider

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 3
Регистрация Регистрация : 16.06.2014
Точки : 3

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyПон 16 Юни 2014, 22:33

Утре ще проверя в мола,дано да има. Благодаря ти все пак.
Ако някой друг знае някой магазин за карти моля да пише в темата :)
Върнете се в началото Go down
FSO#xXx

Относно Yu-Gi-Oh картите. LSdKKo7
FSO#xXx

Спечелени турнири Спечелени турнири : 6
Мнения Мнения : 181
Регистрация Регистрация : 12.07.2013
Точки : 228

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyПон 16 Юни 2014, 23:17

Значии,макар,че не съм от Пловдив мога да ти помогна.В Пловдив не само ще имаш възможност да си закупиш оригинални карти,но ще можеш и да участваш в турнири.Но ако си мислиш,че ще си направиш тесте за 10-15 лева не си губи времето,защото едно средно скъпо тесте ще ти излезе не по-малко от 300-350 лева...Съветвам те да не си купуваш от магазините в Пловдив,а да си поръчаш от сайтове като продавалник,ибей и много други,но ето магазините в пловдив в които можеш да си купиш оригинални карти (там можеш да си купиш стартери стръкшъри тинове) но не и готово тесте за игра..
Магазините:Книжарница Ciela - Mall Plovdiv
Магазин Pulsar Пловдив
П.П. ако ме послушаш и решиш да си вземеш от продавалник гледай потребителят от който купиваш да има положителни коментари и да ти изпрати картите с опция преглед и тест преди да платя,за да не те прецакат..
Ако си заинтересуван и имаш някакви въпроси можеш да ми пишеш на скайп-xxx12338602,имам много карти и съм купувал от почти всеки в продавалник :)).By This Way ще е добре след като си направиш тесте да отидеш и да попиташ в пулсара и книжарницата (и двата магазина са на Ваалинор Паладиум Гамес)кога се провеждат турнири за да можеш да играеш и печелиш нови по-яки карти :)...Дано да съм ти помогнал!
Върнете се в началото Go down
Vorse Raider

Относно Yu-Gi-Oh картите. 5t9pwLt
Vorse Raider

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 3
Регистрация Регистрация : 16.06.2014
Точки : 3

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyВто 17 Юни 2014, 09:32

Благодаря и на двамата! За магазин пулсар разбрах какви карти продават, и може да си закупя от там. Колкото до оригиналните тестета. На мен не ми трябват,защото няма да участвам в турнири.
Просто искам да си закупя. Надявам се в тази книжарница която ми даде да има карти.
Видях,че са пуснали и доста нови карти. Тоест вече ги няма старите тестета.
Говоря за дековете с облика на кайба и Юги.
Върнете се в началото Go down
FSO#xXx

Относно Yu-Gi-Oh картите. LSdKKo7
FSO#xXx

Спечелени турнири Спечелени турнири : 6
Мнения Мнения : 181
Регистрация Регистрация : 12.07.2013
Точки : 228

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyВто 17 Юни 2014, 20:02

В магазините които ти дадох продават само оригинални карти може да си вземеш боостери средно по 8.90 на боостер с девет карти вътре но можеш и структурни тестета препоръчвам ти Dawn Of The XYZ же да си вземеш и кайба,юги релоад те са по 20 лева също так добро е и това с азур силвър дракона....
:))
Върнете се в началото Go down
Amaterasu

Относно Yu-Gi-Oh картите. Ckvb7vf
Amaterasu

Спечелени турнири Спечелени турнири : 4
Мнения Мнения : 125
Регистрация Регистрация : 19.06.2013
Точки : 141

Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. EmptyВто 17 Юни 2014, 21:26

То в Пулсар са си оригинални картите..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Yu-Gi-Oh картите.   Относно Yu-Gi-Oh картите. Empty

Върнете се в началото Go down
 

Относно Yu-Gi-Oh картите.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Няколко въпроса относно DN !!!???
» №01 Спел спийд на картите и ефектите и всичко свързано с чейнваето им
» относно дуелите
» Относно регистрациите
» Предложение относно форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Индекс :: Предложения и Въпроси-