Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Новите промени В YGO

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
duelking11

Новите промени В YGO 7qGy1qb
duelking11

Спечелени турнири Спечелени турнири : 2
Мнения Мнения : 55
Регистрация Регистрация : 23.12.2013
Точки : 67

Новите промени В YGO Empty
ПисанеЗаглавие: Новите промени В YGO   Новите промени В YGO EmptyСря 19 Фев 2014, 00:01

От 1 видео на youryugiohchannel https://www.youtube.com/watch?v=e8JkBKUDaI8 както и от други слухове разбрах, че ще има нови правила и карти в OCG играта, което веднага води аналогично след време до промени и в TCG играта.Основно цялата тая работа е заради конкуренция с други популярни trading card games като мисля, че съществува някаква на име Magic или нещо от този сорт(просто чух за нея съвсем случайно и не не сам си направил труда да проверя, защото това няма толкова голямо значение) и се усвояват някой правила от подобни конкурентни игри също така има информация от недостоверни източници, че ще се появи и ново аниме, защото zexal приключва(всички знаем колко харесваме zexal (no offence на феновете)).

Така като цяло реших да създам дискусия на целия форум, за да коментираме промените които на стъпват и да направим една свястна оценка на играта относно как ще се промени балансът дали ще я играете след промените...

Добре сега към моето мнение.
Основните промени които настъпват са 3 доколкото разбрах.
1во който е 1ви на ход няма право да тегли карти.
това ще е добре за някой тестета като infernity или evilswarm ако щеш и според мен не е твърде op за 2рия на ход защото имаш шанс да сетнеш и да се подготвиш а на следващия ход пак ще си изравнил с опонента така, че съм съгласен с това и ако досега избирахме постоянно first в повечето случаи сега просто може би хората ще избират second и играта ще е много по балансирана така че мога да се съглася с първата промяна.
2ро могат да се играят 2 полеви спел карти едновременно е това според мен не е толкова добре защото проваля идеята за добавяне на сложност превръща зоната за поле в обикновена 6 спел/трап зона за специални continous spell и е ужасно, но се надявам да внесат допълнителни рулинги за това.Както и да е мисля че ако това се промени просто ще трябва да се откажа от тестета с полеви магии.
3то Това е най радикалната промяна.Новият вид призоваване добавя 2 нови зони и картите изглеждат направо смешно, наполовина зелени наполовина оранжеви... както и да е това вече е нещото което лично ме дистанцира надявам се да има логично предназначение на този вид призоваване, да не стане твърде op или поне ако има ново аниме свързано с този вид призоваване да бъде по интересно от zexal(no offence за феновете).

По интересно ми е да прочета вашите мнения по темата тъй като аз не казах нещо съществено и се надявам да стане една хубава дискусия.
Върнете се в началото Go down
 

Новите промени В YGO

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Промени в екипа
» Новите модератори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Архив :: Архив :: Yu-Gi-Oh TCG-