Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 №00 Здравейте, прочетете това!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
D.Revenge.Project

№00 Здравейте, прочетете това! KGBNUAv
D.Revenge.Project

Спечелени турнири Спечелени турнири : -
Мнения Мнения : 5
Регистрация Регистрация : 04.05.2013
Точки : 13

№00 Здравейте, прочетете това! Empty
ПисанеЗаглавие: №00 Здравейте, прочетете това!   №00 Здравейте, прочетете това! EmptyЧет 09 Май 2013, 00:17

Здравейте, очаква ни нещо много интересно! Нека се представя, а след това ще ви разкрия какво ще може да откриете в този рестартиран и обновен раздел на TCG форума. Казвам се Преслав Иванов, фрийлансър съм за KONAMI Digital Entertainment и съм единствения съдия с интернационален опит за рамките на България. Занимавам се с TCG от около шест години, съдия съм от вече две. Посещавал съм най-елитните континентални турнири както като играч, така и като рефер. В периода 2010-2011, когато бях активен играч, имах шанса да играя на много високо ниво и късмета да спечеля всички възможни турнири за пределите на страната, като дори през май месец 2010 година станах националния шампион на България. Познавам почти всички активни TCG играчи, по-голямата част от тях познават съответно мен и ако искате да се запознаете с играчи, които са от вашето населено място можете да ме питате, а ако съм способен да помогна – да ви препратя към съответните лица.

В този форум аз ще споделям своя опит, знания и разбирания за играта с вас. Ще ви обяснявам нейните тънкости така, че вие да я разбирате и да изграждате своя концепция за механиките, уменията, които са ви необходими и дори декбилдването. Всяка седмица, в понеделник, аз ще публикувам по една статия, която вие ще можете да прочетете. Всяка от тези статия ще бъде конкретна и задълбочена, в много голям детайл, така че да можете да я използвате освен като средство, от което да научите нещо ново и като място за справка, ако не сте запомнили някой друг детайл. Мисля, че нещо такова е необходимо, за да може всеки един от вас да изгради една база от усвояване на играта за самите себе си, което би помогнало както, ако искате да играете TCG, така и използвайки най-реалистичния симулатор на играта – Dueling Network. Колкото и хубав да е YGO Pro той не спомага за вашето развитие като играчи, защото ви дава всичко на готово и без вие да го разбирате просто го правите, а все пак за да напредвате трябва да можете сами да знаете какво трябва да се случи във всяка една ситуация.

Темите за тези статии ще избирате вие. Мисля, че е необходимо единствено аз да ви дам първите три на готово, защото съм сигурен, че от тях ще изникнат много въпроси, които ще разискваме в последствие. Тези първи три публикации ще бъдат най-фундаменталните механики в играта, които са задължителни в базата знания на абсолютно всеки, който се занимава с играта. Разбирам, че вече много от вас със сигурност ги владеят , но самата възможност, че може да има някой, на когото това да не е съвсем ясно е достатъчна да им се обърне внимание. Освен това може пък дори да мислите, че знаете всичко по темата в детайлните обяснения да откриете или да си обясните нещо ново, не е чак толкова страшно да опитаме. Първите три публикации ще бъдат на следните теми: „Спел Спийд на ефектите и всички свързано с чейнването им“; „Хода от началото на Draw Phase-a до края на End Phase-a“ и разбира се "Приоритетът". В коментарите към тези статии освен дискусия и въпроси вие ще избирате темите за следващите седмици, а аз ще подбирам тези, които сметна за най-сложни, заплетени или важни.

Как можете да се свържете с мен?
e-mail: pres_92@abv.bg
skype: shadowsong5
facebook: www.facebook.com/preslav.ivanov1

Не ме добавяйте във фейсбук, ако не се познаваме лично, няма да ви приема. Ако ми пишете по скайп в желанието за пълномощно не забравяйте да напишете, че сте от форума.
Върнете се в началото Go down
 

№00 Здравейте, прочетете това!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Тук ще прочетете информация относно създателя на Yu-Gi-Oh!
» здравейте ал
» Здравейте

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Архив :: Архив :: Yu-Gi-Oh TCG-