Yu-Gi-Oh! Twilightlegend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh! Twilightlegend


 
ИндексPortalГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Преструктуиране на четвъртия дорм

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
????
Гост
avatar


Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:40

Когато предложи идеята за четвърти дорм, целта на Betrayer беше да се съберат на едно място ИЗКЛЮЧИТЕЛНО способни играчи.
Цитирам част от темата, в която се разработи идеята.

Цитат :
Например за влизане може да сложите такива изисквания:
1. Дуелистът трябва да бъде член на Rainbow Purple Dorm.
2. Дуелистът трябва да има поне 1 спечелен турнир.
3. Дуелистът трябва да е активен.
4. Дуелистът трябва да бъде одобрен от Екипа.

Цитат :
Идеята на четвъртия дорм е да бъде най - елитния, не да е някакъв дорм с който се влиза с тест

Перфектно разбирам, че при довеждане на даден проект в изпълнение, екипът е в пълното си право да променя идеите по свое умостроение, но в сегашният си вид DADB не се различава по никакъв начин от останалите три дорма.
Предлагам преструктуриране.

Върнете се в началото Go down
slonaka

Преструктуиране на четвъртия дорм 7qGy1qb
slonaka

Спечелени турнири Спечелени турнири : 1
Мнения Мнения : 77
Регистрация Регистрация : 01.08.2012
Точки : 843

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:42

Браво,най-сетне някой да се сети да пусне такава тема.По-умрял DAD дорма от това което е в момента.. едва ли ще стане.
Върнете се в началото Go down
Бакура

Преструктуиране на четвъртия дорм Rz2dtHe
Бакура

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 933
Регистрация Регистрация : 05.03.2011
Точки : 1634

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:47

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ! ЕВАЛА ВИ ПРАВЯ И НА ДВАМАТА!
Spoiler:
Това са моите изисквания и даже мисля да ги направя още по-трудни, ама като гледам на Славчо, все едно казва елата се топнете тука в моя дорм...
Върнете се в началото Go down
slonaka

Преструктуиране на четвъртия дорм 7qGy1qb
slonaka

Спечелени турнири Спечелени турнири : 1
Мнения Мнения : 77
Регистрация Регистрация : 01.08.2012
Точки : 843

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:48

А защо никой не добави Rulling questions? Предполага се,че в DAD трябва да са най-елитните ви играчи. Говоря ако ще е със тест,а не с инвайт.. А ще е най-добре просто вътре да се вкарват хора спечелили големи събития,които се организират веднъж или два пъти годишно.Какви са тези умрели тестове,че то половината ви академия ги пускате Rainbow понеже няма достатъчно как да кажа.. "Skilled" testers.No offense.


Последната промяна е направена от slonaka на Пет 03 Авг 2012, 17:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бакура

Преструктуиране на четвъртия дорм Rz2dtHe
Бакура

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 933
Регистрация Регистрация : 05.03.2011
Точки : 1634

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:49

Аз съм добавил отдавна Рулинг въпроси. :usmivka:
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar


Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:53

Бакура написа:

2. Да имате опит в дуелирането!
3. Да познавате голяма част от ефектите на картите, рулингите и т.н.

Тези изисквания са субективни. Имам около 5 годишен опит в дуелирането и познавам голяма част от ефектите на картите и рулингите, но това не значи, че съм добър дуелист, напротив.

Бакура написа:
4. Да имате добър дек билд!

Дали даден кандидат има добър дек билд или не се преценява от човек, следователно и това е субективен критерий. Съгласна съм след края на тест дуелите да има няколко теоретични въпроси в разговор по скайп, за да няма copy/paste на информация от google.
Върнете се в началото Go down
TSM TheOddOne

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
TSM TheOddOne

Спечелени турнири Спечелени турнири : 2
Мнения Мнения : 1515
Регистрация Регистрация : 13.09.2011
Точки : 238

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:57

Щом хора като венелин234 влязоха в тоя дорм просто нямам думи
Върнете се в началото Go down
Бакура

Преструктуиране на четвъртия дорм Rz2dtHe
Бакура

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 933
Регистрация Регистрация : 05.03.2011
Точки : 1634

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 17:58

Еми нали трябва да е трудно? За това съм сложил въпроси по рулинги и т.н. Какъв е проблема? Всеки трябва да знае рулингите на картите си за да няма проблеми.Това е...

Относно другото, след дуела, се преценява дали противника ти се е справил с дек билда.

Други въпроси?
:smqh:
Върнете се в началото Go down
slonaka

Преструктуиране на четвъртия дорм 7qGy1qb
slonaka

Спечелени турнири Спечелени турнири : 1
Мнения Мнения : 77
Регистрация Регистрация : 01.08.2012
Точки : 843

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 18:02

slonaka написа:
А ще е най-добре просто вътре да се вкарват хора спечелили големи събития,които се организират веднъж или два пъти годишно.Какви са тези умрели тестове,че то половината ви академия ги пускате Rainbow понеже няма достатъчно как да кажа.. "Skilled" testers.No offense.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar


Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 18:03

slonaka написа:
slonaka написа:
А ще е най-добре просто вътре да се вкарват хора спечелили големи събития,които се организират веднъж или два пъти годишно.Какви са тези умрели тестове,че то половината ви академия ги пускате Rainbow понеже няма достатъчно как да кажа.. "Skilled" testers.No offense.

Така би било най-добре.
Върнете се в началото Go down
*~*Dreamloker*~*

Преструктуиране на четвъртия дорм EpijyLc
*~*Dreamloker*~*

Мнения Мнения : 396
Регистрация Регистрация : 31.01.2011
Точки : 778

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 21:54

Мхм, може и това да направим някакви Събития! Не се знае ще го оправим скоро спокойно. Благодарим за доброто предложение.
Върнете се в началото Go down
J-Ace

Преструктуиране на четвъртия дорм LSdKKo7
J-Ace

Спечелени турнири Спечелени турнири : 6
Мнения Мнения : 203
Регистрация Регистрация : 01.12.2011
Точки : 1669

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyПет 03 Авг 2012, 22:41

Браво бе Нели, ти си била умничка :*
Върнете се в началото Go down
????
Гост
avatar


Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyСъб 04 Авг 2012, 16:23

KpaceH написа:
Браво бе Нели, ти си била умничка :*

Като член на екипа, работата ти е да представиш предложението на администраторите, а не да ми се правиш на отворен.
Върнете се в началото Go down
DarK KinG

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
DarK KinG

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 656
Регистрация Регистрация : 11.01.2012
Точки : 1919

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyСъб 04 Авг 2012, 17:20

Относно четвъртия дорм донякъде съм съгласен с теб Нели за...

Цитат:
Например за влизане може да сложите такива изисквания:
1. Дуелистът трябва да бъде член на Rainbow Purple Dorm.
3. Дуелистът трябва да е активен.
4. Дуелистът трябва да бъде одобрен от Екипа.

Но не съм съгласен за (Дуелистът трябва да има поне 1 спечелен турнир.)
аз съм тестер на платформа - (POC) в DADB според статистиката на Завършили турнири
едни и същи играчи печелят турнирите на (POC) значи ако правилото че трябва да имаш
1 спечелен турнир за да влезеш в дорма влезне в сила, POC членовете в DADB ще са
5 или максимум 6 човека все пак (DADB) е направен с целта като всеки друг "ДОРМ"
да има хора в него на Платформа - (DN) не знам там как соят нещата но ако правилото
(Дуелистът трябва да има поне 1 спечелен турнир.) влезне в сила (POC) членове буквално няма да има.
Върнете се в началото Go down
http://yugiohvds.bulgarianforum.net/
TSM TheOddOne

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
TSM TheOddOne

Спечелени турнири Спечелени турнири : 2
Мнения Мнения : 1515
Регистрация Регистрация : 13.09.2011
Точки : 238

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyСъб 04 Авг 2012, 17:35

Целта е в тоя дорм да са най - елитните играчи, не половината форум, ти колко турнира имаш? 0. Даже аз имам един на ПоК.
Върнете се в началото Go down
DarK KinG

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
DarK KinG

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 656
Регистрация Регистрация : 11.01.2012
Точки : 1919

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyСъб 04 Авг 2012, 17:43

Тоя медал на профила ми защо мислиш че е ?
Върнете се в началото Go down
http://yugiohvds.bulgarianforum.net/
Бакура

Преструктуиране на четвъртия дорм Rz2dtHe
Бакура

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 933
Регистрация Регистрация : 05.03.2011
Точки : 1634

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyНед 05 Авг 2012, 12:34

Betrayer написа:
Целта е в тоя дорм да са най - елитните играчи, не половината форум, ти колко турнира имаш? 0. Даже аз имам един на ПоК.
It is true! намигване Пък и Слави, в тоя дорм трябва се влиза много трудно!Ама много трудно!Не да кажем казваш 2:0 за тестера, но си добър и влизаш...това е тъпо...
Върнете се в началото Go down
Kaito Tenjo

Преструктуиране на четвъртия дорм LSdKKo7
Kaito Tenjo

Спечелени турнири Спечелени турнири : 6
Мнения Мнения : 222
Регистрация Регистрация : 01.10.2011
Точки : 4802

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyНед 05 Авг 2012, 12:58

Да кажем така трябва да имаш поне 3 спечелени турнира на DN /защото пок е елементарно, не трябва да знаеш никакви руулинги и т.н./ и също разбира се да победиш тестера там вече си избираш на коя платформа
Върнете се в началото Go down
http://duelist-revolution.net
DarK KinG

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
DarK KinG

Спечелени турнири Спечелени турнири : 3
Мнения Мнения : 656
Регистрация Регистрация : 11.01.2012
Точки : 1919

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyНед 05 Авг 2012, 13:34

Бакура написа:
Betrayer написа:
Целта е в тоя дорм да са най - елитните играчи, не половината форум, ти колко турнира имаш? 0. Даже аз имам един на ПоК.
It is true! намигване Пък и Слави, в тоя дорм трябва се влиза много трудно!Ама много трудно!Не да кажем казваш 2:0 за тестера, но си добър и влизаш...това е тъпо...

Съгласен съм с теб че трябва се влиза много трудно! но аз съм много добър играч на POC нормално е да виждаш как побеждавам.
Върнете се в началото Go down
http://yugiohvds.bulgarianforum.net/
TSM TheOddOne

Преструктуиране на четвъртия дорм Ckvb7vf
TSM TheOddOne

Спечелени турнири Спечелени турнири : 2
Мнения Мнения : 1515
Регистрация Регистрация : 13.09.2011
Точки : 238

Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм EmptyНед 05 Авг 2012, 15:08

^ venelin234 те би
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Преструктуиране на четвъртия дорм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преструктуиране на четвъртия дорм   Преструктуиране на четвъртия дорм Empty

Върнете се в началото Go down
 

Преструктуиране на четвъртия дорм

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh! Twilightlegend :: Индекс :: Предложения и Въпроси-